+380664797380

Жіночі спортивні костюми

Жіночі спортивні костюми


Фільтри:

 

Базові спортивні костюми жіночі

На цій сторінці можна купити спортивний костюм жіночий, який стане базовою річчю в гардеробі. Що це означає? Все просто: ми розробили такі моделі, які можна поєднувати з будь-якими іншими базовими речами. Новий образ завжди матиме гармонійний вигляд і підійде для відпочинку, міських прогулянок, відпочинку з друзями. Завершити кожен лук можна за допомогою відповідного взуття та аксесуарів (яких також може бути небагато).

Спортивний костюм жіночий, особливо в стилі оверсайз, вже давно не розглядають як одяг, виключно для спортивних занять і активності. Костюми люблять за їхню зручність, комфорт у прохолодну погоду, свободу в русі. Темп життя в усьому світі настільки прискорився, що тепер ми обираємо зручність над усіма іншими якостями. Але спортивні костюми жіночого бренду DA!BRO - це щось більше, ніж лише зручність.

Чим спортивний костюм жіночий оверсайз DA!BRO відрізняється від інших

У кожного бренду є свої цінності, які він хоче передати тим, хто його підтримує. Кожну свою модель ми ретельно продумуємо: малюємо унікальні ескізи, розробляємо лекала, щоб одяг на кожному типі фігури мав вдалий і стильний вигляд. 

Купити спортивний костюм жіночий у нашому онлайн шоу-румі можна не тільки заради якісних тканин, а й заради унікального дизайну, який ви не побачите в інших спортивних костюмах виробництва України. 

Цікаві нюанси наших моделей:

  • утягання, які дають змогу відрегулювати костюм під свої особливості фігури;
  • забарвлення тканини (є в базових кольорах, є в унікальному забарвленні хакі);
  • друк християнських написів на тканині флексом;
  • унікальні форми рукавів, стійок, кишень.

Спортивні костюми жіночі DA!BRO розроблені так, щоб одягати їх можна було під більшість видів активності: прогулянки містом, відпочинок за містом, зустрічі з друзями, ігри з дітьми, шопінг, бізнес-ланчі. Але головна перевага базових речей - універсальність, гармонійне поєднання з іншими речами. Наприклад, низ костюма можна вдало поєднувати з жакетом, піджаком, пальто, кардиганом або шкіряною курткою. У 2022-му році чітка межа між бізнес луком і кежуал луком стерлася.

Верхню частину спортивного костюма жіночого оверсайзу також можна вдало поєднувати з піджаком, пальтом, кардиганом і, звісно, з іншими речами в спортивному та кежуал стилі.

Чому все більше людей обирають мінімалізм?

Ми також, як і ви, поділяємо такі цінності, як розумне споживання і мінімалізм, тому що хочеться подбати про наступні покоління, природу і навколишнє середовище. Нашою метою НЕ є "наштампувати" якомога більше одягу. Менше одягу - менше витрачання природних ресурсів, менше відходів.

Коли ви приймаєте рішення купити стильний жіночий костюм в Україні в інтернет-магазині dabro.ua, ви інвестуєте в себе, у свій зовнішній вигляд на кілька років вперед, оскільки одяг довго зберігає свої якості, форму і колір. 

Любителі подорожей також оцінять переваги базових речей, адже їх потрібно зовсім небагато для цілого розмаїття образів. Варто захопити кілька головних уборів, прикраси, сумочку і рюкзак і можна нескінченно створювати нові образи. У розділі жіночі футболки можна підібрати додатково позиції для капсульного гардероба. Пастельні кольори будуть добре поєднуватися з іншими кольорами. На більшості футболок можна побачити християнські написи, які також є частиною нашої концепції та стану душі.

Щоб купити стильний жіночий костюм в Україні, достатньо просто натиснути на кнопку і вже за кілька днів омріяна покупка буде у ваших руках.

>