+380664797380

Кепки


Фільтри:

 

В останні роки одними з провідних трендів головних уборів залишаються кепки. Початковою ідеєю застосування бейсболки було спортивне екіпірування, але згодом зручний головний убір перетворився на модний аксесуар, який став мати великий попит. Дизайнери компанії DA!БРО створюють стильні колекції кепок, які стають трендовими речами в сучасному світі.

Сучасна кепка – практичний спосіб самовираження

Яскрава особливість у вигляді головного убору стане модним акцентом, як для чоловічого, так і жіночого стилю в одязі. Про це знають не лише світові дизайнери, а й виробники кепок бренду DA!БРО. Завдяки стилю унісекс, жінки можуть купити кепку чоловічу, яка підійде до будь-якого стилю. 

Переваги кепок DA!БРО помітні кожному користувачу:

  • Козирки захищають від палючих сонячних променів

  • Стильні моделі є чудовим доповненням до образу.

  • Християнськи унікальни написи дозволяють донести свою думку і показати, що людина належить до християн 

Найбільшою популярністю серед чоловіків користуються кепки чорного, синього та білого кольору. Але справжні цінителі стилю та індивідуальності, а також любителі виділятися з натовпу можуть купити кепку яскравого кольору, яка приверне увагу до особистості.

Як носити кепку, щоб бути в тренді?

Одні люди при виборі бейсболки мають виключно практичні цілі, а для інших це важливий атрибут особистого стилю та смаку. Однак в обох випадках слід ґрунтовно підходити до вибору моделі, враховуючи плюси та мінуси кожного окремого варіанта. 

А якщо чоловік сприймає кепку, як елемент свого індивідуального стилю, то він звертає увагу на те, що набагато легше створити гармонійний образ із головним убором чорного або білого кольору. Адже він добре поєднуються як з повсякденним одягом, так і з одягом преміум-сегменту. Враховуючи тренди 2021 року, кепка залишається стильним та модним аксесуаром серед чоловіків та жінок. Тому, щоб бути в тренді треба купити кепку, яка підкреслить індивідуальність. 

Відмінні особливості моделей DA!БРО

Особливу увагу цього сезону дизайнери бренду DA!БРО приділили демонстрації вишивок та нанесення привабливих написів на одяг та аксесуари. Така тенденція не залишила без уваги й головні убори. Модні та сильні християнські написи сяють на бейсболках у вигляді нашивок.

DA!БРО створений засновниками бренду ексклюзивного одягу KOMASHNYA, котрий ввійшов до переліку найкращих дизайнерів України на EUROVISION 2017 року. Тому люксова якість кепок з високоякісних матеріалів гарантована. Одяг створюється переважно з натуральних матеріалів, які мають найвищу якість та зносостійкість. Вся продукція компанії зроблена з любов'ю і як для Бога.

Основні переваги кепок DA!БРО:

  • Використання високоякісного матеріалу.

  • Виріб не втрачає колір та форму.

  • Вишивка зберігає свій первісний вигляд.

Бренд DA!BRO пропонує ексклюзивний одяг для молодих та сучасних людей-служителів та просто для людей с Богом у серці. Адже кожна річь несе в собі гармонію між ціною, якістю та зручністю.Хто бажає купити кепку чоловічу від виробника DA!БРО може вибрати в каталозі найкращу модель, яка зможе підкреслити особливість та стиль власника.

>