+380664797380

Бананки чоловічі


Фільтри:

Чоловіча сумка бананка через плече або пояс стане незамінним аксесуаром для кожного чоловіка. У неї можна покласти гроші, телефон, ключі від автомобіля та інші предмети, які завжди мають бути під рукою. Чоловіча сумка бананка на пояс - не черговий тренд, а справді осмислена та корисна покупка. Давайте дізнаємось чому.

Купити бананку чоловічу можуть ті, що займаються спортом чи ранковими пробіжками. Аксесуар легко кріпиться за допомогою ременя на талії та повністю звільняє руки. Бананка чоловіча містить невеликі, але найпотрібніші для пробіжки предмети, наприклад плеєр або навушники. Автомобілісти можуть помістити до неї документи. До речі, аксесуар можна не знімати під час керування, як правило, він не заважає.

Бананка чоловіча спортивна підійде студенту та підлітку, які часто втрачають речі з кишень. Сумку можна носити через плече, а спеціальна петля на брендових поясних сумках DA!BRO дозволить закріпити її на рюкзак, до пояса штанів, сумці для ноутбука.

Особливості бананки чоловічої спортивної DA!BRO

Тканинна чорна поясна сумка підходить до більшості стилів одягу: вільного стилю, який так люблять підлітки та міського стилю. Завдяки невеликому розміру та чорному кольору, аксесуар непомітний, тому його можна використовувати для зберігання грошей.

Додаткові переваги бананки для чоловіків від бренду DA!BRO:

  • тканина, що відштовхує воду;
  • висока якість фурнітури;
  • м'які форми, лаконічність;
  • унікальний дизайнерський принт;
  • невеликі розміри;
  • замки, що працюють у двох напрямках;
  • внутрішня та зовнішня кишеня.

Замовити чоловічу сумку на пояс, бананку можна як для себе, так і в подарунок. Чоловік у будь-якому віці знайде для цього аксесуара застосування.
Ми прагнемо об'єднання та доброти. Кожен українець знайде у нашому дизайні те, що торкнеться душі.

>