+380664797380

Чоловічий спортивний костюм оверсайз

Чоловічий спортивний костюм оверсайз


Фільтри:

Чоловічий спортивний костюм - ідеальне рішення для шанувальників оверсайз стилю. Це одяг міської молоді, для тих хто цінує комфорт і практичність. Ідея оверсайз костюмів перегукується з концепцією кежуал стилю - зручність і невимушеність. Активний спосіб життя вимагає багатозадачності та швидкого прийняття рішень, але при цьому не можна забувати про зовнішній вигляд.

Чому варто вибрати чоловічий спортивний костюм оверсайз?

Чоловічий спортивний костюм давно став невід'ємною частиною гардероба, оскільки підходить практично на всі випадки життя. Спортивний костюм чоловічий завдяки вільному крою забезпечує легкість, що особливо сподобається власникові влітку. оверсайз костюми також добре приховують недоліки, якщо це необхідно. 

Своєю мішкуватістю чоловічий костюм оверсайз допомагає візуально скоригувати форму тіла. Ось кілька порад для різних типів фігури:

  1. Фігура Перевернутий трикутник. Підходить практично будь-який одяг, щоправда, для гармонійності рекомендується поєднувати темний верх зі світлим низом.

  2. Фігура типу Овал. Для цього типу фігури - оверсайз найкращий варіант. Багатошаровість, прямий верх і звужений низ візуально витягне фігуру та зробить плечі ширшими. Не рекомендується вибирати шорти та рукав на ¾.

  3. Фігура типу Прямокутник. Одяг слід підібрати однакового розміру або з одного комплекту, якщо широке худі, отже, низ також має бути широким. Спортивний костюм підійде для цього типу в самий раз.

Ще однією незамінною перевагою костюмів оверсайз є універсальність у поєднанні з іншими елементами гардероба. Практично будь-який верх можна поєднувати з будь-яким низом (пастельні кольори тільки сприяють цьому). Купити чоловічий спортивний костюм можна як базову річ гардероба. Його елементи можна носити з частинами іншого костюма, а також доповнити аксесуарами, наприклад сумкою бананкою. Будь-який лук може виглядати унікальним і стильним, підбір обмежується тільки вашою фантазією!

Чоловічий костюм оверсайз не просто більший на пару розмірів за звичайний - це спеціальна форма крою. Всі деталі навмисно збільшені й спотворені в пропорціях так, щоб мати гарний вигляд при будь-якому зрості та фігурі, оскільки розмір  оверсайз одягу універсальний.

Переваги спорт костюмів від DA!БРО 

Все ще думаєте чи варто купити спортивний костюм? Бренд DA!БРО забезпечить ексклюзивним дизайнерським одягом, який вартий своєї ціни:

  1. Якість.

Тканина стійка до носіння, не втрачає колір після прання, не утворює заломів, ковтунців, розтяжок. Шви міцні й не рвуться. 

  1. Комфорт. 

На тілі сидить м'яко і вільно, не сковує рухи, не викликає подразнень, не коле. 

  1. Актуальність. 

Спортивний костюм уже давно користується популярністю і ще довго не збирається втрачати свої позиції. Можна написати що чоловічий спортивний костюм скрізь виглядає доречно: прогулянка, водіння автомобіля, вечірка.

  1. Довговічність. 

Будьте впевнені, якщо купити спортивний костюм бренду DA!БРО, носити його можна нескінченно довго. Тканина преміумкласу розрахована на довгий період використання, а в місцях найбільшого стирання - посилена. Також рекомендуємо звернути увагу на теплі чоловічі костюми, які виробляються з м'яких і щільних тканин.

Концепція бренду

DA!БРО - це не тільки про моду. Ми шиємо одяг з любов'ю до людей і навколишнього середовища. Неякісний одяг швидко зношується і підлягає утилізації. Чоловічі спортивні костюми виконані з натуральної тканини преміумкласу піклуючись про зниження викидів продуктів споживання. 

Костюми підійдуть для тих, хто любить подорожувати без нічого. Базова річ не займе багато місця у валізі, буде актуальною в будь-якому куточку Європи (ми подбали про сучасний дизайн) і зручна.

>