+380664797380

Костюми


Фільтри:

 

Стиль оверсайз для дітей 

Шукаєте літній костюм для дівчинки? На нашому сайті ви можете знайти дитячі брендові спортивні костюми в стилі оверсайз. 

Одяг оверсайз не просто більший на кілька розмірів, під час крою, деталі навмисно змінюються в пропорціях. Такий трюк дає змогу створювати нові форми, що гармонійно сидять на будь-якій фігурі. Діти перебувають у постійному русі й одяг не повинен заважати цьому. Оверсайз костюм для дівчинки м'яко лягає на тіло, забезпечує свободу і комфорт. Завдяки широкому крою відбувається постійний повітрообмін, що важливо в спекотну погоду. 

Оверсайз костюм підходить на будь-яку фігуру і зріст. Такий костюм впевнено можна купувати "на виріст". Таким чином, дитина може носити його протягом кількох сезонів. Спортивний костюм для дівчинки підлітка стильно виглядає в міському середовищі. Мода на оверсайз продовжує бути актуальною і буде такою ще не один рік. Можна урізноманітнити образ, поєднуючи з аксесуарами - сумками, окулярами, головними уборами. 

Матеріали

Бавовна - одна з найприємніших тканин під час носіння: гіпоалергенна, повітропроникна (у спеку охолоджує, в холодну пору зберігає тепло), добре відпирається, не вигоряє і не вицвітає. Але є один недолік - вона зовсім не еластична, через це постійно мнеться і взагалі не тягнеться. Цю проблему легко вирішити, додавши невеликий відсоток еластину. У наших дитячих брендових спортивних костюмах ми використовуємо пеньє з 95% бавовни і 5% еластину.

Що таке пеньє?

Це тканина, нитки якої проходять довгий процес сортування шліфування, видаляючи всі вади, зокрема мікроскопічні ворсинки. У результаті полотно виходить неймовірно гладким, міцним і стійким до зносу. Воно не деформується, не кошлатиться, не електризується, в процесі носіння зберігає первісну форму.  

Як доглядати за дитячим костюмом для дівчинки?

Одяг з трикотажу пеньє не вимагає особливого догляду. Прати найкраще за температури 30-40 градусів. Сушити можна у звичайних умовах на сушарці або плічках - тканина не буде розтягуватися. Рекомендується не сушити одяг під прямими сонячними променями. Прасування костюм не потребує, оскільки не мнеться. 

Концепція бренду DA!BRO

Діти швидко ростуть і футболка яка ще пів року тому була в самий раз стає маленькою. З одягом оверсайз все простіше, він матиме гарний вигляд кілька сезонів. Як результат - менше покупок і менше речей, які вже не підходять за розміром, менше текстильних відходів. Навіть з таких невеликих кроків починається турбота про довкілля.

Що ще можна зробити для екології? Наприклад обирати одяг із високим вмістом натуральних матеріалів, які під час утилізації не виділяють токсичних речовин. Можна купити спортивний костюм для дівчинки не на одне літо, а одразу на кілька років уперед. Наші костюми оверсайз мають гарний вигляд за різного зросту, а тканина преміумкласу стійка до зношування. Навіть після численних прань костюм для дівчинки зберігає форму і яскравий колір.

Капсульний гардероб дає змогу створювати багато комбінацій з невеликого набору одягу. Дитячі спортивні костюми на дівчинку добре поєднуються між собою, особливо це зручно під час поїздок. Ми також подбали про те, щоб літній костюм для дівчинки відрізнявся цікавим забарвленням. Розроблений українськими дизайнерами візерунок вирізняється унікальністю, його неможливо повторити.

>