+380664797380

Сумка бананка


Фільтри:

Перша поясна сумка, або як її ще називають – бананка, з'явилася у Стародавній Греції та Єгипті. Основним призначенням було зберігання предметів щоденного використання та звільнення рук. Одягали аксесуар на пояс. Сьогодні бананку купити бажають із цими ж цілями – звільнити руки та зручно розмістити найнеобхідніші речі: ключі від автомобіля чи квартири, мобільний телефон, гроші, та іншу дрібниці. Поясні сумки також носять через плече, а додавши рукоятку, її можна використовувати і як барсетку.

У XIV столітті бананку прикрашали хутром, дорогоцінним камінням та іншими дивовижними матеріалами, аксесуар називали гарним словом «омоньєр» і носили його найзапекліші модники. У 90-х роках банаку купити хотіли практично всі, хто займався торгівлею та обміном валют, а сумку називали «барижкою». Але настав час високих технологій та прискореного темпу життя. Аксесуар отримав нову назву «бананка», значно зменшився у розмірі, став лаконічнішим і непомітнішим і набув ергономічних м'яких форм. Ціна стала настільки доступною, що замовити її сьогодні можуть навіть школярі.

Сумка бананка бренду DABRO виконана у мінімалістичному стилі з основним акцентом на якість. Давайте розглянемо із чим носити цю сумку.

Універсальність сумки на пояс бананки

Бананка сумка поєднується з багатьма стилями в одязі. Насамперед це спорт стайл, кежуал, сіті стайл. Також можна купити бананку для підлітка - вона чудово поєднується зі стилем хіп-хоп. У каталозі представлені універсальні моделі, які підійдуть чоловікові та жінці, ремінь легко регулюється під фігуру. Модні чорні поясні сумки можна не знімати навіть під час керування автомобілем.

Круті бананки DABRO

Ми оснастили сумку на пояс – бананку спеціальною петлею, щоб її можна було закріпити там, де зручно за допомогою карабіну. У стандартному варіанті бананку сумку носять на поясі. Усередині та зовні є додаткові кишені для карток та дрібниць. Виріб пошитий із водовідштовхувального матеріалу, тому аксесуар можна носити в будь-яку погоду.

Чорний колір не привертає увагу, виглядає лаконічно та універсально. Щоб додати кожній моделі унікальність, ми нанесли особливий принт. Кожен може вибрати собі малюнок, який транслює внутрішній стан.

Кому підійдуть бананки

Купити сумку бананку можна для підлітка, як правило саме хлопці та дівчата ходять практично без нічого і носять дрібні, але важливі речі в кишенях. Сумка вміщує найнеобхідніше: ключі та телефон.

Аксесуар підійде людям із хронічними захворюваннями, яким необхідний швидкий доступ до препаратів. Сумка бананка вміщує ліки та мініатюрні прилади. Також сумку можна подарувати людині похилого віку, яка любить, щоб усе було під рукою.

Особливу любов до сумок бананок відчувають власники домашніх тварин, з якими треба щодня гуляти. У напоясну сумочку можна скласти все необхідне, при цьому руки будуть вільні для повідця. Загалом на цю річ можуть витратитися любителі подорожувати і рибалки, у яких також мають бути необхідні дрібниці у безпосередній близькості.

Чому бананку купити у нашому інтернет-магазині можна вигідно

Тому що це вкладення в якість, що прослужить роками. Тому кожен наш продукт виготовлений з любов'ю та лише з якісних матеріалів. Ми робимо головний акцент на християнський дизайн речей, який поєднує та допомагає самовиразитися. Наш дизайн завжди транслює доброту, турботу та є унікальним.

Ви не знайдете в одязі та аксесуарах DABRO зайве – ми за мінімалізм, свідоме споживання та екологію. Продукція не забруднює довкілля після утилізації.

>