+380664797380


$36

$86

$86

$36

$36

$36

$36

Одяг, який ми вибираємо для себе, — це не просто речі. Це послання і це історія про нас, яку ми щодня розповідаємо світові. Вільні, розкуті та готові до позитивних змін — саме для таких людей було створено магазин християнського одягу DA!BRO.
Засновники бренду креативні дизайнери Максим та Маргарита Комашня, широко відомі як в Україні, так і за її межами. Яскраві покази на TOP MODELS UKRAINE, розробка впізнаваного корпоративного стилю для найбільших компаній, унікальні мерчі та співпраця з відомими режисерами — фірмовий стиль і нестандартний підхід до роботи дозволяють створювати їм унікальні речі, що викликають захоплення.

Колекція DA!BRO - новий підхід до повсякденного гардеробу

Одяг, який не просто прикрашає, а мотивує та створює позитивний настрій як для вас, так і для оточуючих – ось основна концепція бренду. Це саме той випадок, коли ви можете передати своє ставлення до світу через речі, зберігаючи при цьому стильний і актуальний образ. Особливу популярність серед молоді набирають християнські футболки.

Основні принципи, на які орієнтовано бренд ексклюзивного одягу DA!BRO:

  1. Екологічність та натуральність – якісні матеріали дозволяють вам комфортно відчувати себе весь день і в будь-якій ситуації, не викличуть подразнення та забезпечать відмінний повітрообмін.
  2. Висока зносостійкість - якщо ви також вибираєте для себе розумне споживання і повагу до природи, то ці речі створені для вас, адже вони прослужать не один рік, зберігаючи свій первісний вигляд.
  3. Універсальність – всі елементи колекції легко міксуються між собою та дозволяють створити стильний базовий гардероб.
  4. Висока якість у всьому – завдяки спеціально розробленим лекалам, речі ідеально сідають на будь-яку фігуру та не сковують рухів. Рівні рядки, ретельно оброблені шви та увага до дрібниць – так створюється одяг преміум класу.

Асортимент магазину християнського одягу DA!BRO

Під час роботи дизайнери бренду DA!BRO постаралися врахувати потреби всіх категорій покупців. Тут ви можете знайти зручний дитячий одяг, християнські футболки, затишні повсякденні костюми. Усі моделі ідеально поєднуються між собою, дозволяючи щоразу створювати нові цікаві образи.

Спеціально для жінок було розроблено комфортні сукні нейтральних відтінків, а також комбінезони оригінального дизайну. І, звичайно, цікаві світшоти та худі яскравих та нейтральних відтінків, що мають незвичайний крій та стильні деталі. Чоловіки також оцінять лаконічні футболки, зручні шорти та вільні костюми.

Будь-який повсякденний образ буде неповним без аксесуарів — сумки, рюкзаки та шкарпетки в магазині дизайнерського одягу доповнять обраний комплект.

Бренд DA!BRO створює речі з любов'ю та повагою до навколишнього світу — оцініть і ви чудову якість ексклюзивного християнського одягу та додайте добра у своє життя!

>